Nebát se vlastní cesty

Tvořivý vzdor charakterizuje také dalšího umělce, jenž s Reebokem spolupracuje. Dereck Hard nejenom nafotil katalog významných osobností české street scény, ale posléze představil i vlastní projekt. Ten se nebojí kombinovat různé způsoby vyjádření. Fotografický komiks s názvem Photoman doplňuje soundtrack s hudbou v podání rapperaJamese Colea. Námětem je Hardova autorská povídka, která je jakousi pouliční moderní love story doplněná o komiksové nadpřirozeno. V hlavních rolích mohou čtenáři vidět Jimi Jmeho a Elizavetu Shvachko, ve vedlejších rolích se objevil třeba herec Tomáš Hanák, moderátorka Marie Retková nebo zmíněný James Cole.

Reebok ale navázal partnerství i v oblasti sportu, konkrétně v bojovém umění. Od roku 2015 se stane oficiálním sponzorem americké soutěže UFC (Ultimate Fighting Championship) ve smíšeném bojovém umění. V UFC působí bojovníci se znalostí bojových technik jako je box, brazilské jiu jitsu, zápas, muay thai, taekwon-do a jiné styly, které se ukázaly jako nejúčinnější bojová umění v reálném boji. Kolem ringu, kde se dění odehrává, tak nebude jiného loga než Reebok.

Značka se bude podílet i na vývoji výstroje a výzbroje pro dané odvětví. Kromě výroby dresů a dalších doplňků pro UFC se Reebok také plánuje podílet na výzkumu a rozvoji nového vybavení pro smíšená bojová umění. Například chce do sportu implementovat své rok staré hi-tech vybavení Reebok Checklight, které má za úkol sledovat otřesy mozku a skrz monitorování tělesných funkcí zajistit větší bezpečnost sportovců.

Zdroj: Mediaguru.cz